W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

100 LAT POLSKIEJ PIOSENKI

Janusz Józefowicz ponownie sięga po największe polskie przeboje i nie będzie na widowni osoby, która wychodząc nie będzie któregoś z nich nuciła.
W spektaklu znajdą się polskie piosenki z ostatniego stulecia - od dwudziestolecia międzywojennego do czasów współczesnych, w brawurowej inscenizacji i aranżacji w wykonaniu artystów teatru Studio Buffo.

W spektaklu wystąpią:

Janusz Józefowicz, Janusz Stokłosa, Natasza Urbańska, Mariola Napieralska,  Magdalena Dąbkowska, Wiktoria Kostrzewa, Iga Ryś, Inga Gołebiowska, Aleksandra Kosińska,
Jerzy Grzechnik, Artur Chamski, Maksymilian Więckowski, Wojciech Dmochowski, Błażej Ciszek, Paweł Orłowski, Patryk Darłak

 
ZESPÓŁ MUZYCZNY:
Janusz Stokłosa – fortepian
Marcin Trojanowicz – syntezatory
Mirosław Wiśniewski / Jarosław Igielski - gitara basowa
Radosław Maciński / Grzegorz Kańtoch – perkusja
Mariusz Mielczarek „FAZI” / Sebastian Stanny- saksofony
Zbigniew Dziubiński – gitara

cas trwania spektaklu: około 140 bez przerwy

Uprzejmie prosimy o przybycie do teatru odpowiednio wcześniej. Spóźnieni Widzowie nie zostaną wpuszczeni na widownię, aż do przerwy. Po przerwie będą mogli zająć miejsca wyznaczone na biletach. Jeżeli w wydarzeniu nie została przewidziana przerwa, Obsługa Widowni nie wpuszcza na widownię spóźnionych Widzów. Spóźniony Widz nie otrzymuje zwrotu pieniędzy za bilet, nie przysługuje Mu również jego wymiana.
 
Zdjęcia: Wojciech Pepliński

 

Kup bilet: