W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Odwołane spektakleOdwołane spektakleSzanowni Widzowie!

W związku z decyzją Rządu o tymczasowym zamknięciu instytucji kulturalnych jesteśmy zmuszeni odwołać spektakle do 28 maja 2021r.

Widzów, którzy zakupili bilety na odwołane spektakle, prosimy o wybranie jednej z trzech opcji wymiany/zwrotu biletów i przesłanie do nas maila z informacją o Państwa decyzji:

1. Zmiana terminu spektaklu
W celu uzgodnienia nowych terminów uprzejmie prosimy o kontakt z kasą Teatru: wysłanie wiadomości na kasa@studiobuffo.com.pl zawierającej: tytuł, termin, godzinę odwołanego spektaklu z wykazem zakupionych miejsc oraz termin, na który chcieliby Państwo przełożyć bilety.
Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy repertuar do końca czerwca 2021.

2. Wymiana biletu na voucher
Jeśli nie chcą Państwo teraz wybierać terminu, bilety można wymienić na voucher kwotowy ważny do końca 2021 roku. W tym wypadku prosimy o kontakt z kasą Teatru: wysłanie wiadomości na rezerwacja@studiobuffo.com.pl zawierającej: tytuł spektaklu, termin, numery miejsc, kwotę rezerwacji i prośbę o wymianę na voucher.

3. Zwrot biletów
Zwrot środków za bilety odbywa się po przesłaniu na adres kasa@studiobuffo.com.pl numeru konta wraz imieniem i nazwiskiem lub nazwą posiadacza rachunku, na które mamy dokonać zwrotu środków oraz informacji o biletach (tytuł spektaklu, termin, numery miejsc, kwota rezerwacji).

Prosimy o dołączenie w odpowiedzi zdjęcia, skanu lub pliku pdf z zakupionymi przez Państwa biletami.

Bardzo prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość, ponieważ mamy do wymiany tysiące biletów.
Wszystkie bilety zostaną wymienione lub zwrócone, odpiszemy na wszystkie maile, ale nie jesteśmy w stanie reagować na bieżąco. Dokładamy wszelkich starań, aby jak najszybciej zrealizować Państwa prośby.

Liczymy na to, że zostaniecie Państwo z nami,
Studio Buffo