W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Poszukujemy kasjera!Poszukujemy kasjera! 
 
 Teatr Studio Buffo poszukuje osób do pracy na stanowisko kasjera.
 
Poszukujemy osób kulturalnych, odpowiedzialnych, kontaktowych, dyspozycyjnych.
Mile widziana znajomość systemu EuroBilet oraz podstaw programu Excel.

CV prosimy przesyłać na adres buffo@studiobuffo.com.pl

 

Administratorem danych osobowych jest Studio Buffo Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.
Dane osobowe będą przetwarzane gdyż jest to niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko, w związku z którym udostępniasz dane osobowe, jak również związanych z jego przeprowadzeniem obowiązków wynikających z przepisów prawa.
Dane osobowe będą przechowywane przez okres 6 miesięcy od ukończenia rekrutacji.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu przeprowadzenia rekrutacji w celu zatrudnienia.
Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
Dane mogą być udostępniane jedynie organom państwa upoważnionym do uzyskania informacji na podstawie przepisów prawa krajowego.
Podane dane będą przetwarzane zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1) oraz innych przepisów prawa.
Masz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofanie.