W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Maksymilian Więckowski

Maksymilian Więckowski - Aktywny zawodowo od dziecka. Brał udział w pierwszej edycji The Voice Kids w 2018 roku, w której doszedł do etapu bitew. W latach 2018-2021 członek zespołu młodzieżowego „4Dreamers”. Ma na swoim koncie kontrakt fonograficzny z wytwórnią Universal Music Polska, dwa albumy muzyczne, liczne teledyski i koncerty.
Dwukrotnie nominowany do muzycznej nagrody „Fryderyk” w kategorii „Album roku - Muzyka dziecięca i młodzieżowa”. Finalista   Opolskiego koncertu premier w 2019 roku.
Od 2020 roku związany z Teatrem Studio Buffo. Bierze udział w większości spektakli w reżyserii Janusza Józefowicza wystawianych w Teatrze Studio Buffo, grając m.in. główną rolę w spektaklu „Romeo i Julia”.