W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Propozycja na Sylwestra- komedia Imię!Propozycja na Sylwestra- komedia Imię!Ostatni dzień roku należy spędzić w doborowym towarzystwie, dlatego w sylwestrowy wieczór w Teatrze Buffo bawić widzów będzie plejada najlepszych polskich aktorów m.in. Małgorzata Foremniak, Wojciech Malajkat oraz Szymon Bobrowski. Tito Productions zaprasza na spektakl „Imię” w odświętnym, sylwestrowym nastroju i gwiazdorskiej obsadzie.  

Akcja spektaklu rozgrywa się w ciągu jednego wieczoru, podczas kolacji wyprawianej przez profesora  literatury Pierre'a (Szymon Bobrowski) i jego żonę Elisabeth (Małgorzata Foremniak) w ich paryskim mieszkaniu. Zaproszeni goście to przyjaciel domu, puzonista –  Claude (Marcin Hycnar), brat Elisabeth błyskotliwy przedsiębiorca – Vincent (Wojciech Malajkat) oraz jego dużo młodsza ciężarna partnerka Anna (Dorota Krempa). W tym gronie przebieg spotkania zdawał się przewidywalny. Jednak tym razem typowe, drobne sprzeczki przerodzą się w prawdziwą bitwę. Całe zamieszanie wywoła z pozoru niewinne pytanie o planowane imię dla dziecka.
    Dobrze napisane, dowcipne dialogi, zaskakujące sekrety rodzinne bohaterów to komediowe atuty „Imienia”. Film, który powstał na podstawie tej sztuki otrzymał w 2013 roku dwa Cezary oraz trzy nominacje (w tym za najlepszy scenariusz adaptowany).

W wieczór sylwestrowy wszyscy widzowie przywitani zostaną lampką szampana i małym poczęstunkiem.
Każdy otrzyma również prezent-niespodziankę od organizatorów.
Na spektakl sylwestrowy zapraszają Teatr Studio Buffo i Tito Productions.  

Obsada „Imię":
Małgorzata Foremniak, Wojciech Malajkat, Szymon Bobrowski, Marcin Hycnar, Dorota Krempa

31 grudnia 2017 godz. 21:30 Teatr Studio Buffo ul. Marii Konopnickiej 6
Bilety w cenie 200 zł i 250 zł
Kasa Teatru Studio Buffo
Tel. 22 625 47 09, 22 339 07 71
www.studiobuffo.com.pl
www.ebilet.pl